KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15643237
nr 1564 3237
Oddmar Björklund
(1907-1997), Sverige
Oljemålning, Stilleben, Signerad. Olja på duk, 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 29x37 cm
Oddmar Björklund, svensk bildkonstnär född 1907 i Stockholm, död 1997.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:42:32
15/9 11:02:39
Oddmar Björklund
Läs mer om Oddmar Björklund